Na hlavní stránku Motorestu E*59KontaktMapa stránek
Objednávky on-line
Rezervace on-line
Na hlavní stránku Motorestu E*59
Dnes je:
Svátek má:

Polski Deutsch Italiano English
Kniha přání a stížností
Konvertor měn

Městská plovárna Louka

Melkusova 42, 671 81 Znojmo


Městská plovárna se nachází poblíž Louckého kláštera. Hlavní vstup je situován z Melkusovy ulice. Automobily je možno zaparkovat na odstavném parkovišti. Bicykl je možno uschovat v oplocené části uvnitř koupaliště. Kapacita plovárny je 2800 návštěvníků.
Bazény jsou zhotoveny z nerezového plechu. Plovárna je vybavena nezbytným technickým zázemím, vybavením pro návštěvníky a rozsáhlými travnatými odpočinkovými plochami. Součástí areálu je hřiště pro plážový volejbal, víceúčelové hřiště pro míčové hry, hřiště pro streetball, stoly pro stolní tenis, dětské hřiště s prolézačkami a pískovištěm.

Bazénová část koupaliště je tvořena

Bazénem o rozměru 50 x 25 m s hloubkou od 1,0 do 1,8 m pro rekreační plavání. V části bazénu je možné vymezit dvě padesáti metrové dráhy pro kondiční plavání. Pro zvýšení pohody koupajících je vybaven řadou atrakcí:

  • skokanská část s třímetrovým a dvěma metrovými můstky
  • divoká řeka
  • perličková lůžka
  • stěnové masážní trysky
  • chrlič
  • vodní děla
  • vodní clona
  • podvodní osvětlení

Plaveckým bazénem 25 m s osmi plaveckými drahami určený pro zájemce o kondiční plavánídětským bazénem s tobogánem 69 m dlouhým, dvojskluzavkou 25 m a dětskou skluzavkou dětským brouzdalištěm
Voda v bazénech je čistá a hygienicky nezávadná. Voda cirkuluje nepřetržitě přes úpravnu vody a je ohřívaná systémem solárních panelů a tepelných čerpadel na 26 °C.
V areálu jsou k dispozici dvě občerstvení a restaurace s kuželkářskou dráhou, v těsném sousedství značková prodejna vín společnosti Znovín a.s. s výchozí stanicí turistického vláčku.

Fotogalerie

Copyright © Motorest E*59 Všechna práva vyhrazena
Mapa stránek | Created by AVT design - tvorba www stránek

ABC Českého HospodářstvíNajisto.czAtlas.czCentrum.czSeznam.czMapy.czfirmyGoogleTOPlistjyxoBingSlužbyZDROJ.cz - katalog odkazůInternetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva  PortálZoohooJahhosprehledem.czLinkovníkNajdu.netSeznam stránekCZIN.euZóna.cz - katalog stránekPríma internetiTOP - Veřejný audit návštěvnosti stránekToplink - katalog odkazůkatalog.w-software.comDasi.czKatalog www stránekKatalog www stránekKatalogkatalogKatalog firem - HledejONCZ.NETKatalog web stránek Webatlas.czSeznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.comkatalog www stránekŽebříčekeshopEuroseznamodskokKatalog HarryHotel E59firmy