Na hlavní stránku Motorestu E*59KontaktMapa stránek
Objednávky on-line
Rezervace on-line
Na hlavní stránku Motorestu E*59
Dnes je:
Svátek má:

Polski Deutsch Italiano English
Kniha přání a stížností
Konvertor měn

Mytí motoru auta

Motor před mytím musí být chladný, nedoporučuje se mýt vřelý motor. Po opláchnutí motoru čistou vodou se pomocí štětců a rozprašovače nanese speciální přípravek na mytí motorů a částečně se umyjí nečistoty. Motor umyjeme zespod. Pokud je motor značně znečistěn je důležité nečistoty řádně namočit ekologickým přípravkem na motory pouze štětci a kartáči.

Nalakování motoru

Motor po umytí lakujeme speciálním bezbarvým lakem na motory, aby hliníkové a pryžové díly neoxidovaly a neměnily barvu.

Mytí a čištění litých kol

Ráfky zbavíme prachu a špíny z brzdového obložení. K umývání kol se používá přípravek na Alu disky. Vyčištění litých kol auta trvá přibližně 30 minut.

Čištění a ošetření pneumatik

Přípravkem se ošetří vnější části pneumatik. Zpomalí se stárnutí a praskání povrchu gumy. K umývání se používá přípravek na pryž a umělé hmoty. Ošetření pneumatik je prováděno ručně a trvá cca.15 minut.

Copyright © Motorest E*59 Všechna práva vyhrazena
Mapa stránek | Created by AVT design - tvorba www stránek

ABC Českého HospodářstvíNajisto.czAtlas.czCentrum.czSeznam.czMapy.czfirmyGoogleTOPlistjyxoBingSlužbyZDROJ.cz - katalog odkazůInternetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva  PortálZoohooJahhosprehledem.czLinkovníkNajdu.netSeznam stránekCZIN.euZóna.cz - katalog stránekPríma internetiTOP - Veřejný audit návštěvnosti stránekToplink - katalog odkazůkatalog.w-software.comDasi.czKatalog www stránekKatalog www stránekKatalogkatalogKatalog firem - HledejONCZ.NETKatalog web stránek Webatlas.czSeznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.comkatalog www stránekŽebříčekeshopEuroseznamodskokKatalog HarryHotel E59firmy